Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rrip i orës ESES Milan Thrust për Apple Watch 42mm, i artë

Kodi i produktit:
264034
EAN:
710535930290
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1530000003
Lansuar:
28. 6. 2019
Prodhuesi:
ESES

Si të porosisim në Gjirafa50?

34.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky rrip Milan është i përshtatshëm për kyçet e meshkujve dhe femrave falë rregullimit shumë të lehtë. Rripi është magnetik në të gjithë zonën dhe gjatësia e tij fiksohet lehtësisht me një shtrëngim magnetik të fortë. Ai është bërë nga rrjetë e gërshetuar prej çelikut inox, një teknikë që filloi në fund të shekullit të 19-të në Milano. Kjo teknikë siguron që rripi të kapet pa probleme rreth kyçit të dorës, dhe të lë lëkurën tuaj të marrë frymë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
710535930290
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1530000003
Lansuar:
28. 6. 2019
Prodhuesi:
ESES

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE