Rrip ore ESES për Apple Watch, 38mm, i kaftë

Kodi i produktit:
264037
EAN:
7105359303062
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1530000192
Lansuar:
28. 6. 2019
Prodhuesi:
ESES

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zëvendësoni rripin e orës dhe rregulloni veshjen tuaj në përsosmëri. Ky rrip elegant prej lëkure është bërë nga materiali me cilësi të lartë, duke siguruar një përshtatje të rehatshme gjatë gjithë ditës. Avantazhi i madh është zëvendësimi i lehtë që ju bëni në një moment. Gjatësia e rripit është lehtësisht e rregullueshme me një kapëse metalike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7105359303062
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1530000192
Lansuar:
28. 6. 2019
Prodhuesi:
ESES

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE