Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Rrip ore ESES për Apple Watch 38mm, i bardhë / rozë

Kodi i produktit:
264060
EAN:
7105359304120
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1530000077
Lansuar:
28. 6. 2019
Prodhuesi:
ESES

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një rrip për Apple Watch që është i përshtatshëm për përdorimin e përditshëm. Është bërë nga silikoni dhe vjen me ngjyrë të bardhë të kombinuar me rozë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7105359304120
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1530000077
Lansuar:
28. 6. 2019
Prodhuesi:
ESES

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE