Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Rrip ore ESES për Apple Watch 42mm, i argjendtë

Kodi i produktit:
264050
EAN:
7105359303512
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple Watch 42mm
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
1530000090

Si të porosisim në Gjirafa50?

57.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zëvendësoni rripin e orës dhe rregulloni veshjen tuaj në përsosmëri. Ky rrip elegant prej metali është bërë nga materiali me cilësi të lartë, duke siguruar një përshtatje të rehatshme gjatë gjithë ditës. Ju mund të rregulloni gjatësinë e rripit duke hequr pjesët individuale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7105359303512
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple Watch 42mm
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
1530000090
Lansuar:
28. 6. 2019
Prodhuesi:
ESES

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE