Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rrip ore ESES për Apple Watch 42mm, i zi

Kodi i produktit:
264043
EAN:
7105359303376
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1530000190
Lansuar:
28. 6. 2019
Prodhuesi:
ESES

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zëvendësoni rripin e orës dhe rregulloni veshjen tuaj në përsosmëri. Ky rrip elegant prej lëkure është bërë nga materiali me cilësi të lartë, duke siguruar një përshtatje të rehatshme gjatë gjithë ditës. Avantazhi i madh është zëvendësimi i lehtë që ju bëni në një moment. Gjatësia e rripit është lehtësisht e rregullueshme me një kapëse metalike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7105359303376
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1530000190
Lansuar:
28. 6. 2019
Prodhuesi:
ESES

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE