Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rrip ore ESES për Apple Watch 42mm, i zi

Kodi i produktit:
264053
EAN:
710535930375
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
1530000036
Lansuar:
28. 6. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

35.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky rrip i zëvendësueshëm i najlonit do të dekoroj jo vetëm orën tuaj, por edhe dorën tuaj. Dizajni elegant kombinohet me forcë të lartë. Kurse, materiali shumë i qëndrueshëm plotësohet nga një kapsëse e besueshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
710535930375
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
1530000036
Lansuar:
28. 6. 2019
Prodhuesi:
ESES

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE