Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rrip ore ESES për Apple Watch 42mm, i zi / gjelbër

Kodi i produktit:
264057
EAN:
710535930399
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1530000057
Lansuar:
28. 6. 2019
Prodhuesi:
ESES

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një rrip për Apple Watch që është i përshtatshëm për përdorimin e përditshëm. Është bërë nga një material i këndshëm silikoni me ngjyrë të zezë dhe gjelbër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
710535930399
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1530000057
Lansuar:
28. 6. 2019
Prodhuesi:
ESES

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE