Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Rrip ore ESES për Apple Watch 42mm, i zi / verdhë

Kodi i produktit:
264058
EAN:
7105359304052
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1530000038
Lansuar:
28. 6. 2019
Prodhuesi:
ESES

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një rrip sportiv për Apple Watch që është i përshtatshëm për përdorimin e përditshëm. Është bërë nga një material i këndshëm silikoni dhe me ngjyrë të zezë të kombinuar me të verdhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7105359304052
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1530000038
Lansuar:
28. 6. 2019
Prodhuesi:
ESES

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE