Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rrip ore ESES për Samsung Galaxy Watch 46mm / Samsung Gear S3, i kuq

Kodi i produktit:
264076
EAN:
710535930887
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1530001034
Lansuar:
28. 6. 2019
Prodhuesi:
ESES

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rripi i lëvizshëm silikoni do të dekoroj jo vetëm orën tuaj, por edhe dorën tuaj. Dizajni tërheqës kombinohet me forcë të lartë. Kurse, materiali fleksibël, shumë i qëndrueshëm plotësohet me një kapëse të besueshme që siguron fiksim të sigurt dhe është i lehtë për t'u hequr dhe vendosur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
710535930887
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1530001034
Lansuar:
28. 6. 2019
Prodhuesi:
ESES

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE