Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Rrip ore ESES për Samsung Gear Fit 2 / Gear Fit 2 Pro, L, i zi

Kodi i produktit:
264078
EAN:
7105359305806
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1530000736
Lansuar:
28. 6. 2019
Prodhuesi:
ESES

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky rrip silikoni sportiv do të dekoroj jo vetëm orën tuaj, por edhe dorën tuaj. Dizajni tërheqës kombinohet me forcë të lartë. Kurse, materiali fleksibël, shumë i qëndrueshëm plotësohet me një kapëse të besueshme që siguron fiksim të sigurt dhe është i lehtë për t'u hequr dhe vendosur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7105359305806
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1530000736
Lansuar:
28. 6. 2019
Prodhuesi:
ESES

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE