Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Rrip ore ESES për Samsung Watch 42mm / Samsung Gear Sport / Garmin Vivoactive 3, i argjendtë

Kodi i produktit:
264069
EAN:
7105359304984
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Garmin Vivoactive 3, Samsung Galaxy Watch 42mm, Samsung Gear Sport
I përdorshëm me markat:
Garmin, Samsung
Kodi:
1530001061

Si të porosisim në Gjirafa50?

46.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zëvendësoni rripin në orën tuaj dhe rregulloni veshjen tuaj në përsosmëri. Ky rrip elegant prej metali është bërë prej çeliku inox me cilësi të lartë dhe siguron zëvendësim të lehtë. Ju mund të rregulloni gjatësinë e rripit duke hequr pjesët individuale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7105359304984
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Garmin Vivoactive 3, Samsung Galaxy Watch 42mm, Samsung Gear Sport
I përdorshëm me markat:
Garmin, Samsung
Kodi:
1530001061
Lansuar:
28. 6. 2019
Prodhuesi:
ESES

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE