Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rrip ore ESES për Samsung Watch 46mm / Samsung Gear S3 / Huawei Watch 2, i argjendtë

Kodi i produktit:
264067
EAN:
7105359304748
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei Watch 2, Samsung Galaxy Watch 46mm, Samsung Gear S3
I përdorshëm me markat:
Huawei, Samsung
Kodi:
1530001062

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zëvendësoni rripin në orën tuaj dhe rregulloni veshjen tuaj në përsosmëri. Ky rrip elegant prej metali është bërë prej çeliku inox me cilësi të lartë dhe siguron zëvendësim të lehtë. Ju mund të rregulloni gjatësinë e rripit duke hequr pjesët individuale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7105359304748
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei Watch 2, Samsung Galaxy Watch 46mm, Samsung Gear S3
I përdorshëm me markat:
Huawei, Samsung
Kodi:
1530001062
Lansuar:
28. 6. 2019
Prodhuesi:
ESES

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE