Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Rrip ore ESES për TomTom, i kaltër

Kodi i produktit:
264091
EAN:
7105359304434
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1530000242
Lansuar:
28. 6. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rrip i zëvendësueshëm silikoni për çdo atlet. Dizajni tërheqës kombinohet me forcë të lartë. Kurse, materiali fleksibël, shumë i qëndrueshëm plotësohet me një kapëse të besueshme që siguron fiksim të sigurt dhe është i lehtë për tu vendosur dhe hequr. Është i pajtueshëm me: TomTom Adventurer, TomTom Golfer 2, TomTom Runner 2, TomTom Runner 2 Cardio, TomTom Runner 2 Cardio + Music, TomTom Runner 2 Music, TomTom Runner 3, TomTom Runner 3 Cardio, TomTom Runner 2 Cardio + Music, TomTom Runner 2 Music, TomTom Spark, TomTom Spark 3, TomTom Spark 3 Cardio, TomTom Spark 3 Cardio + Music, TomTom Spark 3 Music, TomTom Spark Cardio, TomTom Spark Cardio + Music, TomTom Spark Music.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7105359304434
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
1530000242
Lansuar:
28. 6. 2019

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE