Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rrip silikoni MAX MAS01 për Apple Watch 4/5, 44mm, e zezë

Kodi i produktit:
272716
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8594173123182
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple Watch Series 4 (44mm), Apple Watch Series 5 (44mm)
I përdorshëm me markat:
Apple

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky rrip rezervë është i dizajnuar për Apple Watch 4/5. Përbëhet nga silikoni cilësor dhe nuk irriton lëkurën. Aplikohet lehtë dhe mbyllet përmes mbërtheckës. Ka rezistencë ndaj gërvishtjeve dhe dëmtimit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8594173123182
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple Watch Series 4 (44mm), Apple Watch Series 5 (44mm)
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
1407298
Lansuar:
15. 10. 2019
Materiali:
Silikon
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
MAX

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE