Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rrip UAG për Apple Watch 44/42 mm, i zi

Kodi i produktit:
261439
EAN:
8124510318744
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple Watch 42mm
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
19148B114040

Si të porosisim në Gjirafa50?

62.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rrip për orë Apple e cila është bërë nga lëkura italiane e qepur me dorë, kombinuar me mbërthyesën prej çeliku inoks të cilësisë së lartë. Është i përshtatshëm për kyçe të dorës me diametër 152 - 210 mm. Produkti vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8124510318744
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple Watch 42mm
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
19148B114040
Lansuar:
27. 5. 2019
Materiali:
Lëkurë
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
UAG
Ueb-i i prodhuesit:
Urbanarmorgear.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE