Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Orë univerzale GARMIN Approach S60 për golfistë, e bardhë

Kodi i produktit:
220300
Lloji:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

568.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 47.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Qasja e Garmin S60 Golf Watch janë të dizajnuara për lojtarët që duan të mbajnë gjurmët e lojës së tyre. Nuk janë vetëm orët e zakonshme të golfit, ora është e pajisur me karakteristika të shumta sportive dhe mund të masë shumë sporte të tjera duke përfshirë drejtimin, çiklizmin, ski apo not në pishinë. AutoShotTM lejon shikimin automatikisht të një goditje dhe të shënojë progresin e lojës, duke përfshirë gjatësinë e plagëve.Në Ditarin e Golfit të Garmin Connect përfshirë krahasimin me rezultatet më të vjetra në të njëjtën rrugë të lirë.Qasja S60 është në përputhje me sensorin e golfit TruSwing, vlerëson mënyrë efektive të ritmit tuaj të golfit. PinPointer ndihmon lojtarin në fushë kur vrima është larg syve.Lifetime ka një qasje të lirë për përditësime të rregullta në bazën e të dhënave të kursit të golfit, regjistrohet nga Interneti nëpërmjet një PC ose Mac. Vetitë kryesore:Alarm i pasivitetit. Swing Tempo. AutoShot (rekord shkarkimi për krahasim dhe statistika). Baterinë Li-Ion të rimbushur. Jeta e baterisë 10h trajnim / GPS ose 10 ditë në modalitetin e shikimit. Lidhja me valë Bluetooth. Pikëpamjet dixhitale. Rezolucioni i ekranit 240 x 240 pix. 1.2 "ekran me prekje me ngjyra Garmin Connect IQ ™ (PC, MAC, aplikacion i lëvizshëm për celularë) 52 gram Kursi i gjallë i golfit - (aksesi i përditshëm në përditësime falas të hartës) Vendosja e vrimave manuale Hapat e golfit Harta të para-instaluara për 40,000 pitches Matja gjatësia e plagës, raporti i ritmit, distanca e udhëtimit, forca ritëm, distanca F / M / B, distanca për vendosjet / doglegs, prekja kudo në hartën e katranit. etj) Praktikimi i kohëzgjatjes së kohës, rezistenca e dridhjes G6, gjerësia e rripit 22mm QuickFit.

Vlerësimet

Detajet teknike

Lloji:
Univerzale

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE