Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor i rrahjeve të zemrës Polar H7, zi / kaltërt

Kodi i produktit:
217207
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
91053182
Prodhuesi:
Polar

Si të porosisim në Gjirafa50?

92.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sensori Polar H7 i rrahjeve të zemrës me një rrip të butë dhe fleksibil është projektuar për ju. Rehati maksimale gjatë stërvitjeve, gama e sinjalit me një bateri të ngarkuar plotësisht zgjat deri në 30 metra. Ndryshe nga Polar H6, ai gjithashtu komunikon në një frekuencë prej 5 kHz. Matë rrahjet e zemrës edhe nën ujë në 5 kHz.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
91053182
Prodhuesi:
Polar

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE