Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë SMART GARMIN Forerunner 30, e hirtë

Kodi i produktit:
230676
EAN:
753759190118
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS: :
Android, iOS
Kodi i prodhuesit:
010-01930-03

Si të porosisim në Gjirafa50?

135.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ora SMART GARMIN Forerunner 30 mund të llogarisë rangun VO2 MAX, që është një tregues i aftësisë aerobike, dhe është e përshtatshme për drejtimin, ecjen dhe çiklizmin. Vini gjurmët, distancën, shpejtësinë dhe kohën tuaj nga GPS dhe bëni numërimin e hapave, kalorive të djegura dhe minutave të aktivitetit intensive përmes orës SMART GARMIN. Jetëgjatësia e baterisë është 5 ditë ose 8 orë me GPS.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
753759190118
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS: :
Android, iOS
Kodi i prodhuesit:
010-01930-03
Konsumimi i kalorive:
Lansuar:
15. 2. 2018
Lloji:
Univerzale
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Ngjyra:
Hiri
Pesha [g]:
37,3
Prodhuesi:
GARMIN
Rezistente ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE