Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë SMART GARMIN Forerunner 30, me rrip të vjollctë

Kodi i produktit:
230677
EAN:
7537591901322
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS: :
Android, iOS
Kodi i prodhuesit:
010-01930-05

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
132.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marrësi GPS me saktësi regjistron shpejtësinë, kohën dhe distancën tuaj si në vrapim ashtu edhe në biçikletë. Ju do të keni mundësinë e regjistrimit të një rruge, të cilën pastaj mund ta shihni në hartën në Garmin Connect në kompjuterin tuaj ose telefonin celular. Sensori i integruar optik vazhdimisht e mat punën e zemrës tuaj duke ju dhënë një pasqyrë të vlerave tuaja të pulsit gjatë gjithë ditës. Ora ka një madhësi të mirë, një rrip të rehatshëm elastik dhe por gjithashtu ofrojnë një ekran mjaft të madh, të qartë dhe të lehtë për t'u lexuar. Përveç regjistrimit të një drejtimi, ora punon në të dy GPS off dhe modën me pedometër. Këto llogarisin numrin e përgjithshëm të hapave të marra përgjatë ditës, distancën e udhëtimit, kalorive të djegura dhe numrin e minutave të lëvizjes intensive. Ata gjithashtu do t'ju tregojnë se si i përmbushni qëllimet tuaja dhe ju paralajmërojnë se është koha për të lëvizur me pasivitet më të gjatë fizik (për shembull, nëse jeni ulur në kompjuter për një kohë të gjatë. Ora është e pajisur dhe me Garmin Connect- një ditar trajnimi online që regjistron, vlerëson aktivitetin tuaj sportiv. Mund ta instaloni nga një kompjuter (PC, iOS) në një faqe interneti ose si aplikacion mobil i Garmin Connect Mobile për smartphona dhe tableta me sistem operativ iOS, Android ose Windows Mobile. Garmin Connect mund të regjistrojë aktivitetin fizik, por gjithashtu të kombinojë kohën,punën e zemrës, shpejtësinë dhe një varg vlerash të tjera. Ju poashtu mund të dërgoni ndonjë dokument tek miqtë tuaj përmes emailit ose thjesht të shpërndani statuse në rrjetet tuaja sociale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7537591901322
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS: :
Android, iOS
Kodi i prodhuesit:
010-01930-05
Konsumimi i kalorive:
Lansuar:
15. 2. 2018
Lloji:
Univerzale
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Ngjyra:
Purpurt
Pesha [g]:
37,3
Prodhuesi:
GARMIN
Rezistente ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE