Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti GARMIN Fenix3, i argjendtë

Kodi i produktit:
180302
Barometër:
Busull:
EAN:
7537591331228
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:

Si të porosisim në Gjirafa50?

456.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 38.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Matësi i aktivitetit nga GARMIN paraqet një pajisje të përsosur për atletët dhe aventurierët. Këta matës në formë të orës ofrojnë rehati të lartë dhe një numër të madh të funksioneve të rëndësishme për secilin sportist. Duke blerë një pajisje të tillë ju do t'i ofroni vetës tuaj një trajner personal që do të ju ndihmojë të krijoni programe sportive ose t'i shkarkoni. Avantazh shtesë i kësaj pajisjeje është rezistenca e lartë ndaj dëmeve mekanike dhe rezistenca ndaj ujit për thellësi deri në 10 m. Peshon vetëm 85 g, që e bën shumë të përshtatshme për përdorim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Barometër:
Busull:
EAN:
7537591331228
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Intervale të ushtrimeve:
Kodi i prodhuesit:
010-01338-06
Konsumimi i kalorive:
Lansuar:
3 Nëntor 2015
Lloji:
Univerzale
Pesha [g]:
70
Prodhuesi:
GARMIN
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE