Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Matës aktiviteti GARMIN Fenix3 Performer, i hirtë

Kodi i produktit:
172629
Altimeter (për matje të lartësisë / altitudës):
Busull:
EAN:
7537591317086
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
439.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 36.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Matësi i aktivitetit nga GARMIN paraqet një pajisje të përsosur për atletët dhe aventurierët. Këta matës në formë të orës ofrojnë rehati të lartë dhe një numër të madh të funksioneve të rëndësishme për secilin sportist. Duke blerë një pajisje të tillë ju do t'i ofroni vetës tuaj një trajner personal që do të ju ndihmojë të krijoni programe sportive personale ose t'i shkrakoni. Avantazh shtesë i kësaj pajisjeje është rezistenca e lartë ndaj dëmeve mekanike dhe rezistenca ndaj ujit. Peshon vetëm 85 g, që e bën shumë të përshtatshme për përdorim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altimeter (për matje të lartësisë / altitudës):
Busull:
EAN:
7537591317086
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Intervale të ushtrimeve:
Kodi i prodhuesit:
010-01338-11
Konsumimi i kalorive:
Lansuar:
4 Qershor 2015
Lloji:
Për meshkuj
Lloji i aksesorëve:
Rrip gjoksi
Matje e distancës:
Matje e shpejtësisë:
Rezistente ndaj ujit:
Sinjalizues me zë:
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Bashkangjitja Matës aktiviteti GARMIN Fenix3 Performer edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE