Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti GARMIN fenix3 Sapphire Optic

Kodi i produktit:
190890
Altimeter (për matje të lartësisë / altitudës):
Lartësia [mm]:
51
Trashësia [mm]:
16
Sinjalizues me zë:
Rezistente ndaj ujit:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
645.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 53.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Matësi i aktivitetit në formë të orës, me dizajn të mençur dhe materiale të qëndrueshme në vete ka një mori funksionesh dhe karakteristikash që secili atlet dhe aventurier do t'i vlerësoj. Matësi është i pajisur me senzorë të avancuar, marrës GPS / GLONASS, funksione për trajnim në shumë sporte, funksione të navigacionit dhe shumë aktivitete tjera monitoruese. Për më tepër kjo pajisje ka edhe senzorin optik për matjen e pulsit. Ky matës mund të lidhet me pajisjet e tjera përmes Bluetooth, Wi-Fi dhe ANT+. Matësi është rezistent ndaj ujit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altimeter (për matje të lartësisë / altitudës):
Barometër:
Busull:
EAN:
7537591565722
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
51
GPS:
Intervale të ushtrimeve:
Kodi i prodhuesit:
010-01338-71
Konsumimi i kalorive:
Lartësia [mm]:
51
Lloji:
Për meshkuj
Matës i rrahjeve të zemrës:
Pesha [g]:
86
Prodhuesi:
GARMIN
Rezistente ndaj ujit:
Sinjalizues me zë:
Trashësia [mm]:
16
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Bashkangjitja Matës aktiviteti GARMIN fenix3 Sapphire Optic edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE