Matës aktiviteti GARMIN Fenix5, rripa të zi 010-01688-00

Kodi i produktit:
209240
Barometër:
Matës i rrahjeve të zemrës:
Trashësia [mm]:
15,5
Sinjalizues me zë:
Rezistente ndaj ujit:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
479.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 39.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Matësi i aktivitetit nga GARMIN Fenix5 paraqet një pajisje të përsosur për atletët dhe aventurierët me fleksibilitet, tani në tre madhësi dhe dizajne të ndryshme, me shiritat më të lehtë dhe një gamë të gjerë karakteristikash të reja. Këta matës në formë të orës ofrojnë rehati të lartë dhe një numër të madh të funksioneve të rëndësishme për secilin sportist. Duke blerë një pajisje të tillë ju do t'i ofroni vetës tuaj një trajner personal që do të ju ndihmojë të krijoni plane tujat ose ti përdorni atë të gatshmet. E veçantë e këtij matësi është se matë rrahjët e zemrës, ekran me rezulucjon të lartë, dhe rripat 22mm QuickFit. Ka dimensione 47 x 47 x 15.5 mm dhe peshon 85 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Barometër:
Busull:
EAN:
753759172015
Ekran me ndriçim:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
47
GPS:
Intervale të ushtrimeve:
Kodi i prodhuesit:
010-01688-00
Konsumimi i kalorive:
Lartësia [mm]:
47
Lloji:
Univerzale
Matës i rrahjeve të zemrës:
Matje e distancës:
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
85
Prodhuesi:
GARMIN
Rezistente ndaj ujit:
Sinjalizues me zë:
Trashësia [mm]:
15,5
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Bashkangjitja Matës aktiviteti GARMIN Fenix5 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE