Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti GARMIN Forerunner 230 HR Premium, i zi

Kodi i produktit:
191454
EAN:
7537591463820
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Intervale të ushtrimeve:
Kodi i prodhuesit:
010-03717-46

Si të porosisim në Gjirafa50?

353.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Matësi i aktivitetit është një pajisje e nevojshme për secilin sportist. Karakterizohet me peshë të lehtë, dizajn të bukur dhe jetëgjatësi të baterisë. Kjo pajisje është një matës i aktivitetit i cili vihet në kyçin e dorës suaj. Matësi monitoron dhe regjistron një numër të të dhënave në lidhje me shëndetin tuaj, si rrahjet e zemrës. Ai gjithashtu mund të monitorojë numrin e hapave që bëni gjatë ditës, kaloritë e djegura, distancën e përshkuar dhe kohëzgjatjen e aktiviteteve. E veçantë e këtij matësi është edhe mundësia për ta lidhur me telefonat e mençur përmes teknologjisë Bluetooth ose me kompjuter përmes portit USB. Për më tepër ky matës ka edhe një GPS të integruar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7537591463820
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Intervale të ushtrimeve:
Kodi i prodhuesit:
010-03717-46
Konsumimi i kalorive:
Lansuar:
18 Maj 2016
Lloji:
Univerzale
Lloji i aksesorëve:
Rrip gjoksi
Prodhuesi:
GARMIN
Sinjalizues me zë:
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE