Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti GARMIN Forerunner 235, i kaltër

Kodi i produktit:
185034
EAN:
7537591464506
Matje e distancës:
Sinjalizues me zë:
Rezistente ndaj ujit:
Prodhuesi:
GARMIN

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
263.50 
Ju kurseni : 70.00   (27%)
193.50 € * Përfshirë TVSH-në
27% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Matësi i aktivitetit është një pajisje e nevojshme për secilin sportist. Garmin Forerunner ka peshë të lehë, dizajn të shumë të bukur dhe jetë më të gjatë të baterisë. Kjo pajisje është një matës i aktivitetit i cili vihet në kyçin e dorës suaj. Matësi monitoron dhe regjistron një numër të të dhënave në lidhje me shëndetin tuaj si: rrahjet e zemrës, numrin e hapave që bëni gjatë ditës, kaloritë e djegura, distancën e përshkuar dhe kohëzgjatjen e aktiviteteve. E veçantë e këtij matësi është edhe mundësia për ta lidhur me telefonat e mençur përmes teknologjisë Bluetooth ose me kompjuter përmes portit USB. Për më tepër ky matës ka edhe një GPS të integruar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7537591464506
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS: :
Android, iOS
Intervale të ushtrimeve:
Kodi i prodhuesit:
010-03717-49
Konsumimi i kalorive:
Lansuar:
4 Shkurt 2016
Lloji:
Univerzale
Matës i rrahjeve të zemrës:
Matje e distancës:
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Ngjyra:
Kaltër
Pesha [g]:
54
Prodhuesi:
GARMIN
Rezistente ndaj ujit:
Sinjalizues me zë:
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Bashkangjitja Matës aktiviteti GARMIN Forerunner 235 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE