Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Matës aktiviteti GARMIN Forerunner 235, i hirtë

Kodi i produktit:
185035
EAN:
753759148836
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS: :
Android, iOS
Intervale të ushtrimeve:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
297.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Matësi i aktivitetit është një pajisje e nevojshme për secilin sportist. Karakterizohet me peshë të lehë, dizajn të bukur dhe jetë më të gjatë të baterisë. Kjo pajisje është një matës i aktivitetit i cili vihet në kyçin e dorës suaj. Matësi monitoron dhe regjistron një numër të të dhënave në lidhje me shëndetin tuaj, si rrahjet e zemrës. Ai gjithashtu mund të monitorojë numrin e hapave që bëni gjatë ditës, kaloritë e djegura, distancën e përshkuar dhe kohëzgjatjen e aktiviteteve. E veçantë e këtij matësi është edhe mundësia për ta lidhur me telefonat e mençur përmes teknologjisë Bluetooth ose me kompjuter përmes portit USB. Për më tepër ky matës ka edhe një GPS të integruar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
753759148836
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS: :
Android, iOS
Intervale të ushtrimeve:
Kodi i prodhuesit:
010-03717-55
Konsumimi i kalorive:
Lloji:
Univerzale
Matës i rrahjeve të zemrës:
Matje e distancës:
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Ngjyra:
Hiri
Pesha [g]:
54
Rezistente ndaj ujit:
Sinjalizues me zë:
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Bashkangjitja Matës aktiviteti GARMIN Forerunner 235 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE