Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti Garmin Forerunner 735 XT Tri Bundle Run, i zi

Kodi i produktit:
191471
EAN:
753759157814
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS: :
Android, iOS, Windows Phone
Intervale të ushtrimeve:

Si të porosisim në Gjirafa50?

357.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky matës profesionist aktiviteti vjen me një ekran kualitativ dhe sjellë me vete një sërë karakteristikash, që përfshijnë një jetëgjatësi të gjatë të baterisë, mundësinë për lidhjen e matësit me celularë, etj. Matësi nuk është i limituar nga dizajni që ka, prandaj kjo ndikon që të jetë i përshtatshëm për përdorim në lloj-lloj sportesh. Për lidhje me pajisje tjera, matësi ofron teknologjitë USB ANT + dhe Bluetooth.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
753759157814
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS: :
Android, iOS, Windows Phone
Intervale të ushtrimeve:
Kodi i prodhuesit:
010-01614-09
Konsumimi i kalorive:
Lloji:
Univerzale
Lloji i aksesorëve:
Rrip gjoksi
Matje e distancës:
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
44
Prodhuesi:
GARMIN
Rezistente ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE