Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Matës aktiviteti Garmin Forerunner 735 XT Tri Bundle Run, i zi

Kodi i produktit:
191471
EAN:
753759157814
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS: :
Android, iOS, Windows Phone
Intervale të ushtrimeve:

Si të porosisim në Gjirafa50?

437.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 36.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky matës profesionist aktiviteti vjen me një ekran kualitativ dhe sjellë me vete një sërë karakteristikash, që përfshijnë një jetëgjatësi të gjatë të baterisë, mundësinë për lidhjen e matësit me celularë, etj. Matësi nuk është i limituar nga dizajni që ka, prandaj kjo ndikon që të jetë i përshtatshëm për përdorim në lloj-lloj sportesh. Për lidhje me pajisje tjera, matësi ofron teknologjitë USB ANT + dhe Bluetooth.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
753759157814
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS: :
Android, iOS, Windows Phone
Intervale të ushtrimeve:
Kodi i prodhuesit:
010-01614-09
Konsumimi i kalorive:
Lloji:
Univerzale
Lloji i aksesorëve:
Rrip gjoksi
Matje e distancës:
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
44
Prodhuesi:
GARMIN
Rezistente ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE