Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti MYKRONOZ ZeSport, i portokalltë

Kodi i produktit:
201954
Barometër:
EAN:
8137610210986
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Kodi i prodhuesit:
KRZESPORT - TITANIUM

Si të porosisim në Gjirafa50?

256.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ZeSport është një matës në formë të orës, i cili ka një ekran touch shumëngjyrësh. Matësi tregon gjithmonë pozicionin tuaj përmes GPS, distancën totale të përshkuar, kaloritë e djegura dhe kualitetin e gjumit. Prandaj konsiderohet si shoqërues i përsosur për aktivitete fizike, i cili iu ndihmon të jeni të shëndetshëm. Ju mund ta sinkronizoni matësin me telefonin tuaj, ashtu që të lajmëroheni kur keni ndonjë mesazh apo thirrje. Falë GPS-it të integruar ju mund të regjistroni rrugën, shpejtësinë dhe distancën. Ky matës karakterizohet edhe me një pamje elegante.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Barometër:
EAN:
8137610210986
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Kodi i prodhuesit:
KRZESPORT - TITANIUM
Konsumimi i kalorive:
Lansuar:
8 Nëntor 2016
Lloji:
Univerzale
Matës i rrahjeve të zemrës:
Matje e distancës:
Pesha [g]:
70
Prodhuesi:
MYKRONOZ
Rezistente ndaj ujit:
Sinjalizues me zë:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE