Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti Polar SmartWatch M600, e zezë

Kodi i produktit:
196932
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Konsumimi i kalorive:
Lloji:
Univerzale
Matës i rrahjeve të zemrës:

Si të porosisim në Gjirafa50?

538.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 44.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dizjani i bukur dhe karakteristikat e përsosura e bëjnë këtë matës aktiviteti shoqëruesin ideal për ju. Ky matës mund të jetë trajneri juaj personal të cilin mund ta keni afër vetës gjatë 24 orëve. Ky matës mund të matë numrin e hapave që bëni gjatë ditës, distancën të cilën e përshkoni dhe numrin e kalorive të djegura. Për më tepër mund të monitorojë edhe kohëzgjatjen dhe kualitetin e gjumit tuaj. Falë GPS-it të integruar ju gjithashtu do të keni mundësi të monitoroni lokacionin tuaj dhe shpejtësinë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Konsumimi i kalorive:
Lloji:
Univerzale
Matës i rrahjeve të zemrës:
Matje e distancës:
Matje e shpejtësisë:
Pesha [g]:
63
Prodhuesi:
Polar
Rezistente ndaj ujit:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE