Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti Suunto Ambit3 Peak HR, i zi

Kodi i produktit:
157972
Altimeter (për matje të lartësisë / altitudës):
Barometër:
Busull:
EAN:
6417084182692
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
441.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 36.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Suunto Ambit3 Peak është orë sportive për aventurierë dhe atletë. Ky matës aktiviteti është i pajisur me teknologjinë Bluetooth 4.0 dhe është partneri perfekt për iPhone / iPod. Ai kryen matjen e aktiviteteve të ndryshme gjatë sportit, si numrin e hapave, shpejtësinë, rrahjet e zemrës (me sensor të jashtëm HR), lartësinë apo kushtet e motit gjatë kohës kur merreni me vrapim, çiklizëm, not apo sporte të tjera. Bateria e tij zgjat deri në 50 orë, dhe gjithashtu ka funksionin GPS. Ky matës aktiviteti po ashtu është rezistent ndaj ujit deri në 100 m thellësi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altimeter (për matje të lartësisë / altitudës):
Barometër:
Busull:
EAN:
6417084182692
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Kodi i prodhuesit:
322585
Lloji:
Univerzale
Lloji i aksesorëve:
Rrip gjoksi
Matës i rrahjeve të zemrës:
Matje e distancës:
Matje e shpejtësisë:
Prodhuesi:
Suunto
Rezistente ndaj ujit:
Test për fitnes:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE