Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti Suunto Ambit3 Peak HR, ngjyrë safiri

Kodi i produktit:
157969
Altimeter (për matje të lartësisë / altitudës):
Barometër:
Busull:
EAN:
6417084182685
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

423.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 35.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Matësi i aktivitetit është një pajisje e nevojshme për secilin atlet. Karakteristikat e tij janë ekrani, përdorimi i lehtë, dizajni i përshtatshëm dhe mundësia për të punuar pa kabllo. Përpos shpejtësisë, ritmit, kohëzgjatjes dhe kalorive të djegura, ky matës matë edhe rrahjet e zemrës. Dizajni dhe materialet e tij e bëjnë rezistent ndaj goditjeve dhe dëmeve tjera. Përmes kësaj pajisje ju do të keni mundësi të merrni një pasqyrë të plotë mbi aktivitetin fizik dhe progresin tuaj. Përmes teknologjisë Bluetooth ky matës mund të lidhet me pajisje tjera si telefonat e mençur dhe kompjuterët.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altimeter (për matje të lartësisë / altitudës):
Barometër:
Busull:
EAN:
6417084182685
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Kodi i prodhuesit:
322589
Lloji:
Univerzale
Lloji i aksesorëve:
Rrip gjoksi
Matës i rrahjeve të zemrës:
Matje e distancës:
Matje e shpejtësisë:
Prodhuesi:
Suunto
Rezistente ndaj ujit:
Test për fitnes:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE