Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti Suunto Ambit3 Peak HR, safir i kaltër

Kodi i produktit:
194676
Altimeter (për matje të lartësisë / altitudës):
Barometër:
Busull:
EAN:
6417084201041
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

538.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 44.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sunnto Ambit3 Peak është orë sportive dhe me shumë funksione jashtë shtëpisë. Ora mund të komunikojë me telefon, kompjuter dhe iPhone. Ka një dizajn elegant dhe është i përshtatshëm për dorën tuaj. Monitori aktivizohet 24 orë në ditë, 7 ditë në javë falë baterisë së tij që mban deri në 200 orë (në GPS mode).Po ashtu ka funksione për vrapim, not, çiklizëm dhe trajnime të tjera. Sunnto ka senzorë të ndryshëm si: senzorë të lëvizjes, kronometër, termometër, barometër, matës të lartësis, alarm të stuhis etj. Ora shumë lehtë mund të regjistrojë të gjithë aktivitetin në memorie dhe pastaj ju mund ta shkarkoni në kompjuterin ose telefonin tuaj. Është rezistente ndaj ujit deri në 100 m. Matja e pulsit bëhet duke përdorur rripin e gjoksit. Peshon 92 g. Prodhuar në Finlandë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altimeter (për matje të lartësisë / altitudës):
Barometër:
Busull:
EAN:
6417084201041
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Kodi i prodhuesit:
SS022305000
Lansuar:
29 Korrik 2016
Lloji:
Univerzale
Lloji i aksesorëve:
Rrip gjoksi
Matës i rrahjeve të zemrës:
Matje e distancës:
Matje e shpejtësisë:
Prodhuesi:
Suunto
Rezistente ndaj ujit:
Test për fitnes:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE