Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti Suunto Ambit3 Peak, safir

Kodi i produktit:
157970
Altimeter (për matje të lartësisë / altitudës):
Barometër:
Busull:
EAN:
6417084182715
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

437.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 36.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Suunto Ambit3 Peak është orë sportive për aventurierë dhe atletë. Ora është e pajisur me teknologjinë Bluetooth 4.0 dhe është partneri i përkryer për iPhone / iPod. Ky matës aktiviteti kryen të gjitha matjet e nevojshme, si hapat, shpejtësinë, rrahjet e zemrës (me sensor të jashtëm HR), lartësinë dhe kushtet e motit gjatë kohës kur merreni me vrapim, çiklizëm, not apo sporte të tjera. Matësi gjithashtu është i pajisur me funksionin GPS, bateria e tij zgjat deri në 50 orë dhe është i papërshkueshëm nga uji në thellësi deri në 100 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altimeter (për matje të lartësisë / altitudës):
Barometër:
Busull:
EAN:
6417084182715
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Kodi i prodhuesit:
322588
Lansuar:
29 Gusht 2014
Lloji:
Univerzale
Matës i rrahjeve të zemrës:
Matje e distancës:
Matje e shpejtësisë:
Prodhuesi:
Suunto
Rezistente ndaj ujit:
Test për fitnes:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE