Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti Suunto Ambit3 Run, i bardhë

Kodi i produktit:
169140
Altimeter (për matje të lartësisë / altitudës):
Busull:
EAN:
6417084185891
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:

Si të porosisim në Gjirafa50?

212.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Suunto Ambit3 Peak është orë sportive për aventurierë dhe atletë. Ora është e pajisur me teknologjinë Bluetooth 4.0, dhe është partneri i përkryer për iPhone / iPod. Ky matës aktiviteti kryen të gjitha matjet e nevojshme, si hapat, shpejtësinë, rrahjet e zemrës (me sensor të jashtëm HR), lartësinë apo kushtet e motit gjatë kohës kur merreni me vrapim, çiklizëm, not apo sporte të tjera. Matësi gjithashtu është i pajisur me funksionin GPS, kurse bateria e tij zgjat deri në 15 orë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altimeter (për matje të lartësisë / altitudës):
Busull:
EAN:
6417084185891
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Kodi i prodhuesit:
322598
Lloji:
Për meshkuj
Lloji i aksesorëve:
Rrip gjoksi
Matës i rrahjeve të zemrës:
Matje e distancës:
Prodhuesi:
Suunto
Rezistente ndaj ujit:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE