Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti Suunto Ultra Stealth, ngjyrë titaniumi

Kodi i produktit:
194680
Barometër:
Busull:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Intervale të ushtrimeve:

Si të porosisim në Gjirafa50?

972.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 81.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Matësit e aktivitetit Suunto gjithmonë vijnë me dizajnin më modern dhe teknologjitë më të avancuara. Ndër këto produkte është edhe ky matës i aktivitetit, i cili mund të karakterizohet nga pesha e lehtë, qëndrueshmëria e fortë dhe dizajni i përshtatshëm për çdo përdorues. Matësi mund të përdoret gjatë aktiviteteve të ndryshme sportive si gjatë vrapimit, notit apo çiklimit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Barometër:
Busull:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Intervale të ushtrimeve:
Kodi i prodhuesit:
SS022656000
Konsumimi i kalorive:
Lloji:
Univerzale
Lloji i aksesorëve:
Rrip gjoksi
Matje e distancës:
Matje e shpejtësisë:
Pesha [g]:
73
Prodhuesi:
Suunto
Rezistente ndaj ujit:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE