Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti Suunto Ultra Stealth Titanium

Kodi i produktit:
194678
Barometër:
Busull:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Intervale të ushtrimeve:

Si të porosisim në Gjirafa50?

925.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 77.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ora Ultra Stealth Titanium përfaqëson gjeneratën moderne të orave sportive dhe jo vetëm për atletët aktiv. Ora mund të lidhet direkt me telefonin tuaj dhe ju nuk keni nevojë të nxirrni telefonin nga xhepi në rast thirrje apo sms. Trupi i orës është i ndërtuar nga xhami dhe ekrani është i mbrojtur me një kristal safir, xham dhe çelik të pandryshkur. Përmban funksione të ndryshme për vrapim, not, çiklizëm dhe trajnim. Të gjitha kontrollet janë të lehta dhe të shpejta për tu përdorur nga sportistët edhe gjatë vrapimit. Rezistente ndaj ujit deri në 100 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Barometër:
Busull:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Intervale të ushtrimeve:
Kodi i prodhuesit:
SS022657000
Konsumimi i kalorive:
Lloji:
Univerzale
Matje e distancës:
Matje e shpejtësisë:
Pesha [g]:
73
Prodhuesi:
Suunto
Rezistente ndaj ujit:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE