Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti TOMTOM Adventurer Cardio + Muzikë, portokalli

Kodi i produktit:
200336
EAN:
6369260848642
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Intervale të ushtrimeve:
Kodi i prodhuesit:
1RKM.000.00

Si të porosisim në Gjirafa50?

351.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

TomTom Adventurer + Music Cardio janë ora të mençura, rregullojnë sportin dhe funksione të tjera që përmban një monitor për të integruar të rrahurat e zemrës dhe gjumin. Një bonus tjetër i orës është depoja e muzikës me 3 GB për 500 këngë, duke eliminuar nevojën për bartjen e një telefoni apo mp3. Përveq këtyre ju mund të gjeni përgatitje për çiklizëm, not, skijim dhe fitnes. GPS, busulla dhe barometri siguron informacione për ritmin, shpejtësinë, distancën dhe ju ndihmon të trajnoheni në vendin ideal. Ora është rezistente deri në 40 m (5 ATM).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6369260848642
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Intervale të ushtrimeve:
Kodi i prodhuesit:
1RKM.000.00
Konsumimi i kalorive:
Lansuar:
11 Tetor 2016
Lloji:
Univerzale
Matës i rrahjeve të zemrës:
Matje e distancës:
Prodhuesi:
TomTom
Rezistente ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Tomtom.com
Zona e trajnimeve / ushtrimeve:
5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE