Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti TOMTOM Golfer 2, e hirtë

Kodi i produktit:
191749
Busull:
EAN:
6369260821362
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Kodi i prodhuesit:
1REG.001.03

Si të porosisim në Gjirafa50?

272.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Matni performancën tuaj në vrapim, çiklizëm dhe notim përmes matësit të aktivitetit TOMTOM MultiSport. Kjo pajisje karakterizohet me rezistencë të lartë, ekran të madh me rezolucion të lartë dhe përdorim të lehtë. Ky matës i aktivitetit përmes grafikëve ju ndihmon që të përmirësoni performancën dhe të monitoroni progresin tuaj. E veçantë e këtij matësi është prania e sistemit satelitor GPS dhe GLONASS, si dhe fakti që është i pajisur me QuickGPSfix. Dimensionet e tij janë 22 x 25 mm dhe peshon 60.8 gram që e bën këtë matës shumë të përshtatshëm për përdorim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Busull:
EAN:
6369260821362
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Kodi i prodhuesit:
1REG.001.03
Lansuar:
26 Maj 2016
Lloji:
Univerzale
Matje e distancës:
Pesha [g]:
59,9
Prodhuesi:
TomTom
Rezistente ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Tomtom.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE