Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti TOMTOM Golfer 2,(S) e zezë

Kodi i produktit:
191747
Busull:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Kodi i prodhuesit:
1REG.001.01
Lansuar:
26 Maj 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

255.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky matës është dizajnuar nga kompania e njohurë e matësve të aktivitetit TomTom. Golfer 2 është i dizajnuar për sportin e golfit, ka GPS dhe mund të mbaj deri në 40,000 kurse për golf. Ka bateri të fuqishme e cila mund ta mbaj baterin deri në 11 orë duke e përdorur GPS, është rezistente ndaj ujit deri në 40 metra thellësi. Ka senzorë të lëvizjes, gjiroskop, dhe bussulë. Posedon monitor me madhësi 22 x 25 mm me rezelucion 144 x 168. Ky matls vjen me ngjyrë të zezë dhe ka madhësinë S.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Busull:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Kodi i prodhuesit:
1REG.001.01
Lansuar:
26 Maj 2016
Lloji:
Univerzale
Matje e distancës:
Pesha [g]:
59,9
Prodhuesi:
TomTom
Rezistente ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Tomtom.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE