Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti TOMTOM Golfer, i hirtë / i gjelbër

Kodi i produktit:
164439
EAN:
6369260636782
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Kodi i prodhuesit:
1RG0.001.00
Lansuar:
6 Dhjetor 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

258.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

TOMTOM Golfer janë ora të avancuara dhe shumë të përshtatshme për sportin e golfit. Ato janë të pajisura me GPS dhe sinjale GLONASS, dhe kanë një numër të madhë të karakteristikave, duke përfshirë informata në një numër të madh të kurseve. Për shkak të ekranit të madh me rezolucion të lartë prej 144 x 168 pix dhe me dimensione prej 22 x 25 mm ju do të keni një lojë të shkëlqyer. Do keni pamjen përfekte ndaj pengesave në rrugë, dhe do dini distancën e fushës. Dhe bateria e saj zgjat deri në 10 orë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6369260636782
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Kodi i prodhuesit:
1RG0.001.00
Lansuar:
6 Dhjetor 2014
Lloji:
Univerzale
Pesha [g]:
53
Prodhuesi:
TomTom
Rezistente ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Tomtom.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE