Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti TOMTOM Runner 2, i zi

Kodi i produktit:
179228
EAN:
6369260761804
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Kodi i prodhuesit:
1REM.001.06
Konsumimi i kalorive:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
295.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky matës sportiv nga TomTom vjen me një sërë karakteristikash interesante, duke filluar nga pesha e lehtë e deri te dizajni interesant që i përshtatet çdo përdoruesi. Matësi është i përshtatshëm për përdorim gjatë sporteve të ndryshme, ndërsa ka një ekran të madh dhe padyshim se do t’i vlerësoni lartë teknologjitë të cilat do t’iu mundësojnë ta monitoroni performancën sportive. Aksesori është i papërshkueshëm nga uji deri në 50 metra thellësi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6369260761804
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Kodi i prodhuesit:
1REM.001.06
Konsumimi i kalorive:
Lansuar:
6 Tetor 2015
Lloji:
Univerzale
Prodhuesi:
TomTom
Rezistente ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Tomtom.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE