Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti TOMTOM Runner Cardio 3 + Muzikë (S), i zi / i gjelbër + kufje me bluetooth

Kodi i produktit:
199751
EAN:
6369260852502
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Intervale të ushtrimeve:
Kodi i prodhuesit:
1RKM.001.11

Si të porosisim në Gjirafa50?

353.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ora TomTOM Runner Cardio 3+ muzikë + bluetooth mundëson matje të performancës në disa sporte psh. vrapim, çiklizëm, not, fitnes ose punë rutinore. Ai karakterizohet me një ekran të madh prej 22 x 25 mm dhe me rezolucion prej 144 x 168 pix. Ora është e pajisur me një sensor lëvizjeje, një busullë dhe një monitor optik për të rrahurat e zemrës. Mbështet marrjen e sistemeve satelitore GPS dhe GLONASS. Është rezistent ndaj ujit. Pesha e orës është 47 g. Aksesori është i papërshkueshëm nga uji deri në 50 metra thellësi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6369260852502
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Intervale të ushtrimeve:
Kodi i prodhuesit:
1RKM.001.11
Konsumimi i kalorive:
Lansuar:
30 Shtator 2016
Lloji:
Univerzale
Matës i rrahjeve të zemrës:
Matje e distancës:
Matje e shpejtësisë:
Pesha [g]:
47
Prodhuesi:
TomTom
Rezistente ndaj ujit:
Sinjalizues me zë:
Ueb-i i prodhuesit:
Tomtom.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE