Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti TOMTOM Runner Music 3, i gjelbër dhe i zi

Kodi i produktit:
199746
EAN:
6369260851680
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Intervale të ushtrimeve:
Kodi i prodhuesit:
1RLM.001.11

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
216.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky matës sportiv nga TomTom vjen me një sërë karakteristikash interesante, duke filluar nga pesha e lehtë e deri te dizajni interesant që i përshtatet çdo përdoruesi. Matësi është i përshtatshëm për përdorim gjatë sporteve të ndryshme, ndërsa ka një ekran të madh dhe padyshim se do t’i vlerësoni lartë teknologjitë të cilat do t’iu mundësojnë ta monitoroni performancën sportive. Aksesori vjen me papërshkueshmëri nga uji deri në 50 metra thellësi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6369260851680
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Intervale të ushtrimeve:
Kodi i prodhuesit:
1RLM.001.11
Konsumimi i kalorive:
Lansuar:
30 Shtator 2016
Lloji:
Univerzale
Matje e distancës:
Matje e shpejtësisë:
Pesha [g]:
46
Prodhuesi:
TomTom
Rezistente ndaj ujit:
Sinjalizues me zë:
Ueb-i i prodhuesit:
Tomtom.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE