Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti TOMTOM Spark Cardio 3 (S), i zi

Kodi i produktit:
200191
Busull:
Lloji:
Univerzale
Sinjalizues me zë:
Prodhuesi:
TomTom
Pesha [g]:
47

Si të porosisim në Gjirafa50?

256.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Matësi i aktivitetit TomTom Spark 3 është e pajisur me një llojshmëri të funksioneve sportive (vrapim, rutine, çiklizëm, çiklizëm shtëpie, not, stil i lirë dhe palestër). Është e dizajnuar për persona që pëqejn të merren me aktivitete sportive. Ekrani me dimensione 22 x 25 mm ka një rezolucion prej 144 x 168 pixels. Ora është e pajisur me teknologjitë GPS, QuickGPSFix dhe Bluetooth. Ka memorie prej 3GB ku mund të futni programe të ndryshme sportive apo muzikë.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Busull:
EAN:
6369260852052
Ekran me ndriçim:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Intervale të ushtrimeve:
Kodi i prodhuesit:
1RK0.002.01
Konsumimi i kalorive:
Lansuar:
20 Tetor 2016
Lloji:
Univerzale
Matës i rrahjeve të zemrës:
Matje e distancës:
Matje e shpejtësisë:
Pesha [g]:
47
Prodhuesi:
TomTom
Sinjalizues me zë:
Ueb-i i prodhuesit:
Tomtom.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE