Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti TOMTOM Spark Music 3 L, i zi + kufje me Bluetooth

Kodi i produktit:
200198
Busull:
EAN:
6369260851758
Ekran me ndriçim:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:

Si të porosisim në Gjirafa50?

251.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Matësi i aktivitetit me një GPS ofron një gamë të gjerë të parametrave për sport, dhe e gjithë kjo e ofruar në një peshë të lehtë dhe dizajn të përsosur. Matësi ofron mundësi për gjurmimin e lokacionit tuaj dhe monitorim automatik të gjumit. Për më tepër kjo pajisje monitoron aktivitetin tuaj, ju ndihmon gjatë trajnimit dhe ju jep një pasqyrë rreth performancës suaj. E veçantë e këtij matësi është edhe memoria e integruar ku mund të ruhen deri në 500 këngë. E gjitha që ju duhet për të përdorur këtë matës janë kufjet, të cilat përfshihen në pako. Aksesori vjen me papërshkueshmëri nga uji deri në 40 metra thellësi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Busull:
EAN:
6369260851758
Ekran me ndriçim:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Intervale të ushtrimeve:
Kodi i prodhuesit:
1RLM.002.10
Konsumimi i kalorive:
Lansuar:
20 Tetor 2016
Lloji:
Univerzale
Matje e distancës:
Matje e shpejtësisë:
Pesha [g]:
49
Prodhuesi:
TomTom
Sinjalizues me zë:
Ueb-i i prodhuesit:
Tomtom.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE