Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës aktiviteti TOMTOM Spark Music 3 (S) + Kufje me Bluetooth, të zeza

Kodi i produktit:
200199
Busull:
EAN:
6369260853110
Ekran me ndriçim:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:

Si të porosisim në Gjirafa50?

229.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky matës sportiv nga TomTom vjen me një sërë karakteristikash interesante, duke filluar nga pesha e lehtë e deri te dizajni interesant që i përshtatet çdo përdoruesi. Ora ka të ndërtuar funksione të specializuara për sporte të ndryshme, ka GPS dhe monitorim automatik të gjumit. Për shkak se matësi jua monitoron aktivitetin fizik, ju jeni gjithmonë të vetëdijshëm për performancën që keni. Poashtu, ora vjen me papërshkueshmëri të ujit deri në 40 metra thellësi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Busull:
EAN:
6369260853110
Ekran me ndriçim:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Intervale të ushtrimeve:
Kodi i prodhuesit:
1RLM.002.11
Konsumimi i kalorive:
Lansuar:
20 Tetor 2016
Lloji:
Univerzale
Matje e distancës:
Matje e shpejtësisë:
Pesha [g]:
49
Prodhuesi:
TomTom
Sinjalizues me zë:
Ueb-i i prodhuesit:
Tomtom.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE