Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë e mençur Garmin fenix5S, e argjendtë, rrip i kaltërt

Kodi i produktit:
209245
Barometër:
Matje e distancës:
Trashësia [mm]:
14,5
Sinjalizues me zë:
Rezistente ndaj ujit:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
642.50 
Ju kurseni : 13.00   (2%)
629.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 52.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gama e re e orëve GPS të gjithanshme multi-sportive, të disponueshme në tre madhësi dhe modele të ndryshme, me edhe më të lehtë për të zëvendësuar rripat dhe një mori karakteristikash të reja ose të përmirësuara. Sensori i normës optike të integruar të zemrës. Ekran Chroma me rezolucion të lartë me ngjyra, të lexueshme dhe të lexueshme. Rripa të rinj QuickFit for për zëvendësim të shpejtë dhe të thjeshtë pa përdorur mjete. Pritja e sinjalit satelitor GPS dhe GLONASS. Antenë shumë e ndjeshme EXO e ngulitur në rripin metalik të orës. Mundësia për të lidhur sensorë të jashtëm përmes ANT + ose Bluetooth. Busull 3 aksesh, xhiroskop, lartësi barometrike dhe nxitues. Dizajn i papërshkueshëm nga uji deri në 10 ATM. Njoftim i zgjuar nga telefoni celular. Përdorimi për të personalizuar lëkurat përmes aplikacionit Connect IQ dhe Face-It. Monitorimi i aktivitetit ditor dhe gjumit. Segmentet e ushqimit. Grup Track për të ndjekur pozicionin e anëtarëve në një grup. Sinkronizimi Wi-Fi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Barometër:
Busull:
Ekran me ndriçim:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
42
GPS:
Intervale të ushtrimeve:
Kodi i prodhuesit:
010-01685-01
Konsumimi i kalorive:
Lartësia [mm]:
42
Lloji:
Univerzale
Matës i rrahjeve të zemrës:
Matje e distancës:
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Ngjyra:
Kaltër, argjendtë
Numri i memorizimit të orëve të ushtrimeve:
30
Pesha [g]:
69
Prodhuesi:
GARMIN
Rezistente ndaj ujit:
Sinjalizues me zë:
Trashësia [mm]:
14,5
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Bashkangjitja Orë e mençur Garmin fenix5S edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE