Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Matësi i aktivitetit GARMIN fenix5S, rripa të zi 010-01685-02

Kodi i produktit:
209247
Barometër:
Matje e distancës:
Trashësia [mm]:
14,5
Sinjalizues me zë:
Rezistente ndaj ujit:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
481.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 40.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Matësi i aktivitetit nga GARMIN paraqet një pajisje të përsosur për atletët dhe aventurierët me fleksibilitet, tani në tre madhësi dhe dizajne të ndryshme, me shiritat më të lehtë dhe një gamë të gjerë karakteristikash të reja. Këta matës në formë të orës ofrojnë rehati të lartë dhe një numër të madh të funksioneve të rëndësishme për secilin sportist. Duke blerë një pajisje të tillë ju do t'i ofroni vetës tuaj një trajner personal që do të ju ndihmojë të krijoni plane tujat ose ti përdorni atë të gatshmet. E veçantë e këtij matësi është se matë rrahjët e zemrës, ekran me rezulucjon të lartë, busull 3-aks, rezistentë ndaj ujit në 10 atm, njoftime nga telefoni juaj, matjen e përshpejtimit, xhiroskop, altimetër barometrik dhe rripat 22mm QuickFit. Track Group për të monitoruar pozitën e anëtarëve në grup dhe teknologjin Wi-Fi. Ka dimensione 42 x 42 x 14.5 mm dhe peshon 67 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Barometër:
Busull:
Ekran me ndriçim:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
42
GPS:
Intervale të ushtrimeve:
Kodi i prodhuesit:
010-01685-02
Konsumimi i kalorive:
Lartësia [mm]:
42
Lloji:
Univerzale
Matës i rrahjeve të zemrës:
Matje e distancës:
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Ngjyra:
Zezë, argjend
Numri i memorizimit të orëve të ushtrimeve:
30
Pesha [g]:
69
Prodhuesi:
GARMIN
Rezistente ndaj ujit:
Sinjalizues me zë:
Trashësia [mm]:
14,5
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Bashkangjitja Matësi i aktivitetit GARMIN fenix5S edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE