Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Orë smart GARMIN Forerunner 935 TRI Bundle

Kodi i produktit:
219249
Altimeter (për matje të lartësisë / altitudës):
Lloji i aksesorëve:
Kabllo për të dhëna dhe energji, mbajtëse për biçikletë, rrip për gjoks, rrip zëvendësues
Sinjalizues me zë:
Rezistente ndaj ujit:
Prodhuesi:
GARMIN

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
676.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 56.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo orë është shumë praktike dhe mund të përdoret edhe si orë klasike. Falë sensorit të saj të integruar optik, Sporttester bën matjen e rrahjeve të zemrës përmes dorës tuaj. Ju mund të përdorni Bluetooth për t'u lidhur me pajisjen tuaj mobile dhe do të merrni informacione lidhur me thirrjet, SMS-të dhe mesazhet e tjera në orën tuaj. Sensori Wireless Dynamic Pod do të jetë i disponueshëm në orë për të shfaqur informacion të detajuar të stilit të vrapimit pa pasur nevojë të përdorni HRM Run ose HRM Tri. Përmes sensorëve të shumtë të jashtëm të kësaj ore keni mundësi planifikimi të intervalit të detajuar të trajnimeve për vrapim, çiklizëm, not, golf dhe sporte të tjera. Ka GPS me ndjeshmëri të lartë / marrës GLONASS si dhe altimetër barometrik të integruar me kalibrim automatik. Peshon vetëm 49 g. Rezistencë ndaj vibrimeve 6G.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altimeter (për matje të lartësisë / altitudës):
Barometër:
Busull:
EAN:
7537591704008
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Intervale të ushtrimeve:
Kodi i prodhuesit:
010-01746-06
Konsumimi i kalorive:
Lansuar:
4. 8. 2017
Lloji:
Univerzale
Lloji i aksesorëve:
Kabllo për të dhëna dhe energji, mbajtëse për biçikletë, rrip për gjoks, rrip zëvendësues
Matës i rrahjeve të zemrës:
Matje e distancës:
Matje e shpejtësisë:
Pesha [g]:
49
Prodhuesi:
GARMIN
Rezistente ndaj ujit:
Sinjalizues me zë:
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE